.

.

uxcell Лабораторија Поддршка Прстен Отвори Прстен 90mm Внатрешен Дијаметар 25mm Отвори Должина Црна 2 Компјутери

uxcell Лабораторија Поддршка Прстен Отвори Прстен 90mm Внатрешен Дијаметар 25mm Отвори Должина Црна 2 Компјутери

DEN 1084.80

Од стока
Во продавницата

[Материјал] Овој објект е направен од железо за издржливост и киселина-отпор. [Употреба] Оваа поддршка прстен се користи за поддршка на различни beakers, колби, итн. [Примена] - Лабораторија за поддршка прстен се користи за да се одржи лабораториско стакло и други предмети. [Спецификација] Вкупна Должина : 215mm / 8.46 инчен; Внатрешен Дијаметар : 90mm / 3.54 инчен; Отворен Должина : 25мм / 0.98 инчен; Род Дијаметар : 6mm / 0.24 инч. [Пакет Содржина] 2 x Поддршка Прстен.Опис : Iron материјал со слика може да се спречи железо од rusting.Лабораторија retort прстен е погодна за хемија експеримент.Оваа поддршка прстен се користи за поддршка на различни beakers, колби, итн.Карактеристики : Материјал : Железо(Обоен)Боја : Black Total Должина : 215mm / 8.46 inch Inner Дијаметар : 90mm / 3.54 inch Open Должина : 25мм / 0.98 inch Rod Дијаметар : 6mm / 0.24 inch Package Содржина : 2 x Поддршка Прстен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне