.

.

(2 Парчиња) Supershieldz Дизајниран за полнење за Motorola Мото G Пенкало (2021) [Не Одговара за 2020 Верзија] Калено Стакло Екран Заштитник, Анти Нула, Балон за Слободни

(2 Парчиња) Supershieldz Дизајниран за полнење за Motorola Мото G Пенкало (2021) [Не Одговара за 2020 Верзија]

DEN 309.60

Од стока
Во продавницата

Направен од висок квалитет на калено-стакло за максимална нула заштита и без остатоци кога отстранети. 2.5 D заоблени работ стакло за утеха на прстите и раката. 9 H цврстина, 99.99% HD јасност, и се чува оригиналната допир искуство.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Вклучува 2 парчиња калено стакло екран заштитници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне