.

.

X AUTOHAUX Автомобил Пред Вистинската Врата Говорникот Покрие Трим Говорникот Решетката Сива A20372703889B51 за Мерцедес-Бенц CLC-Класа 2008-2011

X AUTOHAUX Автомобил Пред Вистинската Врата Говорникот Покрие Трим Говорникот Решетката Сива A20372703889B51

DEN 1677.60

Од стока
Во продавницата

OE Број НА : 203 727 04 889051, A20372703889 B51, A20372703889 B51, 20372703889 B51. Fitment : за Мерцедес-Бенц CLC-Класа 2008-2011. Димензија : 21x17x6cm / 8.27"x6.69"x2.36"(L*W*H), Дупка Големина : 3.8x6.5mm / 0.15"x0.26"(ID*OD).Додава екстра заштита на вашиот woofers, одлична за автомобил јазик.Автомобил говорникот скара ќе ве спречи од push-in, rips, солзи, и случајно удар приклучоци.Одговара за автомобил subs, woofers, и звучници.Опис : Brand new предмети, никогаш не се користат или се инсталирани.Одговара за автомобил subs, woofers, и звучници.Автомобил говорникот скара ќе ве спречи од push-in, rips, солзи, и случајно удар приклучоци.Ова е не-ОЕМ производи, додаток само!Спецификација : OE Број НА : 203 727 04 889051, A20372703889 B51, A20372703889 B51, 20372703889 B51 Color : Gray Material : Plastic Placement на Возило : Пред Right Dimension : 21x17x6cm / 8.27"x6.69"x2.36"(L*W*H)Дупка Големина : 3.8x6.5mm / 0.15"x0.26"(ID*OD) Fitment : за Мерцедес-Бенц CLC-Класа 2008-2011 Note : ве Молиме проверете ја големината за да бидете сигурни дека пред купување.Ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување предизвикана од рачно мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Говорникот Покрие Уреденост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне