.

.

SHEUTSAN 4 ПАРЧИЊА 1/4 Инчи Сребро Ratcheting Комбинација Клуч, 12 Точка Двојна Цел Опрема Spanner Клуч со 5° Замав и 72 Заби Ratcheting, Челик Метрички Ratcheting Клуч за Поправка на работни М?

SHEUTSAN 4 ПАРЧИЊА 1/4 Инчи Сребро Ratcheting Комбинација Клуч, 12 Точка Двојна Цел Опрема Spanner Клуч со 5°

DEN 287.76

Од стока
Во продавницата

ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Тоа е прецизност фалсификувани од високо-квалитет на хром vanadium челик, се подложува на строги термички третман, има голема сила, цврстина и трајност.Стилски сребро огледало сјај на ratcheting клуч површината е едноставна и убава.ДВОЈНА ГЛАВА на РАСПОЛАГАЊЕ - На ratcheting spanner клуч карактеристики на практични комбинации на 72-заб ratchet опрема крајот и 12 точка кутија крајот за двојна намена, што го прави возможно да се лесно да се добие во тесни простори со минимални 5 степени замав движење.МАЛА, НО СИЛНА Доаѓа со 4 комбинација клучеви со должина од 6.3 инчи /16 cm.Тие се лесни и флексибилни, за да ги користите.Тие се лесно да се стегне или олабави навртки и завртки брзо, помагајќи им се прилагоди на стегање на завртки на различни спецификации.Основна АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ - На ratchet клучеви метрички обезбедува брз и лесен операција за да се подобри ефикасноста на работата.Тоа е многу погоден за автомобил или брод за поправка, делови демонтажа, механичка поправка, изградба на сајтот, секојдневно домаќинство одржување, итн. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на НАЛОГ - Ќе може да се добие 4pcs ratcheting клуч сет.Ве молиме проверете ги пакет по приемот на производот.За било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви обезбеди со задоволителна услуга во рок од 24 часа!.SHEUTSAN е професионална производителот со напредно производство на опрема и одлична изработка.Ние сме посветени на обезбедување на вас со премиум ratcheting клуч сет и други слични производи.Ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга и донесе удобноста на вашиот живот.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ SHEUTSAN Ratcheting Комбинација Клуч ?Изградена од цврст хром vanadium челик со сјајна сребрена огледало заврши, ratcheting клуч е изградена минатата да го издржат повеќето од тешки задачи. 72-заб ratchet опрема крајот и 12 точка кутија крајот овозможи лесен пристап во тесни подрачја со минимални 5 степени работа замав.Сет од 4 ratchet клучеви метрички, е доволно за во автомобил и да брод за поправка, делови демонтажа, апарати за секојдневно одржување, итн. 15 степени агол од кутијата крајот форумот на отворен крај го прави полесно ракување, како и високо-цврстина клуч телото можат да го издржат поголем вртежен момент.Со голема сила, ratcheting spanner клуч е силен и издржлив доволно да се спротивстави на дневни гребнатини, која може да се користи за многу години без замена.ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : Материјал : Хром vanadium челик Должина : 6,3 инчи / 16 см Изградба : 72-заб ratchet опрема Тип : 12 точка вози Боја : Сребро Количина : 4 x Метрички Ratcheting Клуч За подетални информации во врска со пакувањето на производот и се врати на политиката, секогаш сте добредојдени да не контактирате во секое време, ние ќе се потрудиме да ви послужи, ви благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне