.

.

Dritz Поими DRISRL10 Saral Избрани Следење на Хартија, 8 1/2 x 11 - 5 Count

Dritz Поими DRISRL10 Saral Избрани Следење на Хартија, 8 1/2 x 11 - 5 Count

DEN 900.00

Од стока
Во продавницата

Пакет има 5 листови (8 1/2" x 11") еден на секој од црвена, сина, жолта, бела, графит.Saral Трансфер на Хартија е Восок-бесплатно, па не тестови или smudges кога бришењето линии.Линии може да биде sponged, се мијат надвор или бранеа исклучување на ткаенина.Saral хартија е еднократно и може да се користи повторно и повторно.Dritz Поими DRISRL10 Saral Избрани Следење на Хартија, 8 1/2" x 11" - 5 Брои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне