.

.

40 КОМПЈУТЕРИ Нерѓосувачки Челик П Закачалка Божиќ Светлина Ги Куките Таванот Завртка 40LB/18KG Капацитет

40 КОМПЈУТЕРИ Нерѓосувачки Челик П Закачалка Божиќ Светлина Ги Куките Таванот Завртка 40LB/18KG Капацитет

DEN 431.76

Од стока
Во продавницата

Пакет се вклучени : 40 КОМПЈУТЕРИ П Закачалка + 40 КОМПЈУТЕРИ пластични проширување цевка,завртка должина е 0.86 инчи, држете се до 40lbs/18kg.Овој Пропелер со затворач,брзо ослободување и го спречува виси предмети паѓа надвор, дури и во windy или бурна временски и други непредвидени фактори.П Закачалката е одлична за отворено светла, капење линија,potted растенија, птица задолжени за хранење телиња, птичји кафез, завеси, јажиња, кабли, синџири, чаши, садови, ветер chimes, светлосни тела, лустерот,колонист,Божиќ светлина,езерцето светла,светлата патека,фенери,свеќа на сопствениците.Завртка во куки, лесно да го инсталирате на дрво,со пластични проширување цевка, оваа светлина куки, исто така, погодна за цврста површина, како што таванот, ѕидовите, дрвени греди, отворен стреата, и малтер површината.Изработени од нерѓосувачки челик,со ' рѓа доказ слој, сонце-доказ, водоотпорен,правец-доказ,дожд-доказ закачалки за светла внатрешна и надворешна предмети за долго време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне