.

.

Екстра Големи Зајакот Отпадоци Кутија, Пет Медиокритет Агол Тоалет Поголем Плех за Возрасни Bunny морско свинче Chinchilla Ferret

Екстра Големи Зајакот Отпадоци Кутија, Пет Медиокритет Агол Тоалет Поголем Плех за Возрасни Bunny морско свинче

DEN 695.76

Од стока
Во продавницата

【ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ】Зајакот отпадоци кутија е дизајниран во фиока тип.Можете да го чистите вашето домашно милениче урина лесно.Тоа може да се носи под подлога и писоар ѓубре.Кутија е лесно да се размонтираат.Има не се лизга токи, за да се спречи тоалет од тоа да биде поништена и да се пресели од bunny. 【ГОЛЕМ ПРОСТОР】16" L X 11,8" W X 6.3" X 4" D, Тоа е екстра-голема простор, да се обезбеди повеќе удобна околина за вашето домашно милениче.Тоалет пан големина е погодна за возрасни зајакот морско свинче chinchilla стаорец и други бело домашни миленици. 【БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ】Направени со 100% со врвен квалитет, bunny отпадоци кутија е направен на BPA пластика.Тоа е издржлив, дамка и мирис отпорен материјал.На дното е засилен за да го издржат мали животни од 6.6-17 lb. 【НЕ-ЛЕПЕЊЕ АГОЛ МРЕЖА】Зајакот медиокритет кутија е мрежа дизајн е голем, лесно да се исчисти измет истекување.Мрежа големина е 12 мм.Вие не мора да се грижите за вашето домашно милениче нозе добивање заглавени. 【GUARD БАР】тоалет кутија е опкружен со мазна оградата.Тоа се спречува и урината од одлевање на друго место Доаѓа со здрав затворач да се задржи на ѓубре фах безбедно во вашиот кафезот.Спецификации : .Име на производ : Зајакот отпадоци кутија.Материјал : пластика.Големина : 16" L X 11,8" W X 6.3" X 4" D. Пакет вклучува : . 1*Зајакот Отпадоци Кутија. 1* Мини Dustpan и Четка во Собата. 1* Парче од 50 Влошки.Напомена : .Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне