.

.

Loos Cableware SL2-3TP 50 Парче Калај Позлатен Бакар Crimping Ракав Сет за 3/32 Дијаметар Челичното Јаже (Пакување од 50)

Loos Cableware SL2-3TP 50 Парче Калај Позлатен Бакар Crimping Ракав Сет за 3/32 Дијаметар Челичното Јаже (Пакување

DEN 456.00

Од стока
Во продавницата

Locoloc бренд со Loos & Co.,Inc.Cableware Поделба.Американската направен да највисок стандард за квалитет.Економично решение за општа намена кабел swaging.За употреба на челичното јаже на 3 страна 7, 7 од 7, 7 од 19 и 6 од 19 изградба.Бакар Калај Позлатен Ракави, исто како MS51844 Воена Spec.Едб Позлатен Бакар Ракав да се вклопи 3/32" кабел со дијаметар, Мили Спецификации Бр.MS51844-83.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне