.

.

1 МДФ Слушалката Ѕвони Spacer 6 ИНЧЕН Тепих Дрво 3/4 Дебели Fiberglass ПРСТЕН-06CBK

1 МДФ Слушалката Ѕвони Spacer 6 ИНЧЕН Тепих Дрво 3/4 Дебели Fiberglass ПРСТЕН-06CBK

DEN 384.24

Од стока
Во продавницата

(1) МДФ 6 ИНЧЕН ГОВОРНИКОТ ПРСТЕН СО ЦРНА ТЕПИХ.ВНАТРЕ ДИЈАМЕТАР 5 1/4 ИНЧИ.НАДВОРЕШЕН ДИЈАМЕТАР 6 5/8 ИНЧИ.ДЕБЕЛИНА 3/4. ОВА Е ЗА (КОЛИЧИНА 1) МДФ 6 ИНЧЕН ГОВОРНИКОТ ПРСТЕН СО ЦРНА ТЕПИХ ВНАТРЕ ДИЈАМЕТАР - 5 1/4 ИНЧИ НАДВОРЕШЕН ДИЈАМЕТАР 6 5/8 ИНЧИ, ДЕБЕЛИНА 3/4 СИТЕ ПРСТЕНИ СЕ ИЗРАБОТЕНИ ЗА СОВРШЕН ТОЧНОСТ ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА СОПСТВЕНИ НАМАЛИ ПРСТЕНИ & ГОЛЕМИНИ ИМАМЕ ПОВЕЌЕ МДФ ПРСТЕН ГОЛЕМИНИ & СТИЛОВИ ОВИЕ СЕ ОДЛИЧНИ ЗА ГРАДЕЊЕ FIBERGLASS КУТИИ, ОБИЧАЈ ИЗОЛАЦИЈА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне