.

.

Морско свинче Руно Кафез Лагер, Многу Абсорбента 4 Слој Структура Зајакот Постелнина, Перат Кутре Пишам Подлога, Мека Површина и Анти-се Лизга на Дното Кафез Додато?

Морско свинче Руно Кафез Лагер, Многу Абсорбента 4 Слој Структура Зајакот Постелнина, Перат Кутре Пишам Подлога,

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

ВРВОТ 4-СЛОЈ СТРУКТУРА : На морско свинче руно кафез лагер е интересно да се мали животни, мека и мазна површина допирање како свој крзно, ултра апсорпција средниот слој трае само неколку секунди за да се направи површината на сушење, водоотпорен внатрешниот слој целосно да ги убеди дека на отпадна вода, капка-пластични дното цврсто фиксиран во кафез, троседот, подот, седиштата во автомобил, итн, постелнината можат слободно да се употребуваат во сите ситуации.HEATHY ПОСТЕЛНИНА : Спречување на најчестите болести, бидејќи мал животните е лесно да се разболат.На руно површината е супер меки и апсорбира водата брзо, средниот слој заклучен вода да се задржи на домашно милениче тело се исуши, да се избегне bumblefoot и уринарни инфекции.ПЕРАТ & ОБНОВЛИВИ : Машина за миење или рака мие.Додадете оцет или сода бикарбона како што е потребно, за да се помогне да се минимизира мирис.Ова морско свинче Пишам Подлога е специјално дизајнирана да се мијат и се користи за 400 пати од страна на машината.Висат да се исуши на ниски температури или природни воздух. 2 пакети во еден пакет е ефикасен и лесен за да го замените кога другиот е исчистени.СУПЕР АПСОРПЦИЈА & МИРИС КОНТРОЛА : Задебелена висока густина вода-апсорбирање слој се заклучи во вода веднаш, спречување на урината од протекување и да се обезбеди ноќно сувост.Ова домашно милениче пишам подлога е со цел да се задржи вашата кат, тепих и дома, чисто, суво и без мирис.МУЛТИ-ЦЕЛ : Овој кафез лагер за мали животни е многу популарна со морско свинче, Стаорец , Хрчак , Еж ,Chinchillas, Ferrets, Bunny, Зајакот,итн.На безбедни, ефикасни, и санитарни начин да се задржи вашите мали домашни миленичиња е кафезот чист.Ако не сте задоволни со квалитетот на овој лагер, едноставно пратете ни порака и ќе добие целосна наплата без прашања праша.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне