.

.

FLYFIREFLY Мажите Фитнес Тренингот Шорцеви Работи Против Атлетик Кратки Панталони и боди билдинг Тренинг

FLYFIREFLY Мажите Фитнес Тренингот Шорцеви Работи Против Атлетик Кратки Панталони и боди билдинг Тренинг

DEN 431.76

Од стока
Во продавницата

Drawstring затворање.Машина За Миење. ▲ Се ОБРНЕ ВНИМАНИЕ НА ГОЛЕМИНАТА : Ако сакате Лабава Одговара, Одете До Големина.Големина на Табелата→Small121-143lbs(55-65 KG), Medium143-165lbs(65-75 KG), Large165-187lbs(75-85 KG), X-Large187-209lbs(85-95 KG). ▲ HIGHT ПЕРФОРМАНСИ ТКАЕНИНИ : 90% Полиестер / 10% Spandex.Extremly Мека Лесни, Удобност И Дише Материјал Фитили Далеку Пот И Суши Брзо.Лесно Да Се Чисти, Ја Задржува Формата И По Повеќе Мие. ▲ ДИЗАЈН, ПЕРФОРМАНСИ И ОБУКА : Сила Поврзана Шорцеви Функција Надградена Измислица Додека Чување Во Согласност Со Популарните Естетски Одговара.Идеален За Нога Дена И Да Се Поднесе Жалба До Вашата Фигура; Прилагодливи Корселе Со Drawcord За Подобро Се Вклопуваат. ▲КАРАКТЕРИСТИКА НА ПРОИЗВОДОТ : Прилагодлив Спротивставени Нерешено Жици, Лесно да се Прилагоди И Да Обезбеди Поддршка. ▲ СОВРШЕНО ПОГОДНА ЗА : Фитнес, Трчање, Тренингот, Фитнес,Обука,Џогирање,Кошарка,Риболов,Бокс Носат И Отворено Живеење и Сл.Карактеристики : .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне