.

.

Новороденото Бебе Бебе Девојка Облека Romper Шорцеви Поставите Флорални Лето Тимови Симпатична Бебе Облека Девојка

Новороденото Бебе Бебе Девојка Облека Romper Шорцеви Поставите Флорални Лето Тимови Симпатична Бебе Облека Девојка

DEN 383.76

Од стока
Во продавницата

95% Памук, 5% Полиестер.Машина За Миење.Висок Квалитет : Памук ребрести бебе девојка romper шорцеви сет донесе удобно чувства.Мека, безбедно и безопасно да бебешка кожа.Прилично бебе девојка облека за подароци.Роман Дизајн : Убави зборови изразам голема љубов од семејството.Супер мек и еластичен материјал за удобно облекување и спортски.Чиста romper, кавга принцеза шорцеви и појавување на headband создаде попривлечен впечаток.Удобен Предвремени затворање за лесно пелена промени.Различни Прилики : Голема бебе девојки облека за роденден подароци, партија и семејството дена.Убаво за фотографија реквизити, се облекуваат и одмор.Удобен за дома-носи и отворено-играње.Препорачана Возраст : Погоден за новороденче 0-3 месеци девојка облека, 3-6 месеци бебе девојка облека, 6 - 12 месец бебе девојка облека и 12 до 18 месечно девојче облека и бебе девојка облека 18-24 месеци.Симпатична Новородено Бебе Девојка Облека за Летни Подароци.Исклучителна Везови и Заштитен Дизајн.Одлично за роденден и фестивал подароци, се облекуваат и семејството дена.Удобен за дома-облечен и убава за надворешна activites, партии и празници.Мека.Дише.Кожата-пријателски.Издржливи.Удобно.Чиста, Природна, Безбедни и Здрави.Мека еластичен плетени romper за удобен облекување.Удобен предвремени затворање за лесно пелена промени.MIOGLRIE секој сака бебето да биде здраво, посреќен и посигурни.Симпатична облека придружува симпатична бебе девојки во нивните прекрасно детство!.Елаборат везови писма изразам голема љубов од семејството.Супер симпатична кавга шорцеви поставување би се облекуваат вашето бебе како принцеза.Исклучителна Везови и Авторски права Design Great за роденден и фестивал подароци, се облекуваат и семејството days Comfy за дома-облечен и убава за надворешна activites, партии и празници.Како импресивен вашето бебе девојка ќе биде кога таа носи убава облека од вас!Љубов е толку голема и срцето затоплување.Soft Breathable Skin-friendly Durable Comfortable.Здрава и безопасно да babys кожата, Мајки безбедно да изберете!.Чиста, Природна, Безбедно и Healthy Soft еластичен плетени romper за удобен dressing Convenient предвремени затворање за лесно пелена промени.MIOGLRIE секој сака бебето да биде здраво, посреќен и посигурни.Симпатична облека придружува симпатична бебе девојки во нивните прекрасно детство!.Елаборат везови писма изразам голема љубов од family Super симпатична кавга шорцеви поставување би се облекуваат вашето бебе како принцеза.Погоден за 0-3 Месеци новородено бебе девојка облека, 3-6 Месеци бебе девојка облека, 6-12 Месеци бебе бебе девојка облека и 12-18 Месеци деца бебе девојка облека и 18-24 Месеци девојка облека.Како за подготовка на овој прекрасен подарок сега и донесе големо изненадување за вашиот принцеза бебе?.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне