.

.

Гумени Базен Безделник Плови, Плажа, Базен Плови на Вода Играчки за Возрасни Деца, Спортови на Вода Отворено Игри Базен Партија со Две Справи и Голема Чаша Носитело?

Гумени Базен Безделник Плови, Плажа, Базен Плови на Вода Играчки за Возрасни Деца, Спортови на Вода Отворено

DEN 767.76

Од стока
Во продавницата

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од дебела(0.25 mm) и мека премиум ПВЦ, оваа забава гумени базен плови е издржлив дека се осигура вашата безбедност, со двоен странични потпирачи за раце се Справува, Голема Големина : Прибл 42in * 42in * 28in( Целосно оптоварен ), Уживајте во летото со оваа популарна базен се плови.Тежина капацитет : 330lb.Чаша Носителот&Мрежа Дизајн Седи : Генијален дизајн на производот идеи, Тоа е стабилен со чаша носителот.Мрежа дизајн се користи во седење, Забава за двете деца и возрасни.УДОБНО потпирачи за глава : Удобност е важно со базен лебди и благодарение на Главата Остатокот перница, која ќе ја поддржи вашата глава и врат во потполност.Имале во базен, во заливот и му однел до реката да се плови низ кул сенка.Толку светла и среќна, удобно lounging во вода!Тоа е совршено плови ако сакате да се добие сонцето.БРЗО Инфлацијата Дефлација : Брзо вентили, Повеќе од 5x побрзо инфлација и дефлација.ВОЗРАСТ ОЦЕНКА : 8+ години.Најдобри роденденски подарок, Летни подароци за деца и возрасни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне