.

.

Кревање Клупата Гира Клупата Фитнес Опрема Фитнес Стол Птица Клупата Притиснете Клупата Мултифункционален Погоден за Дома

Кревање Клупата Гира Клупата Фитнес Опрема Фитнес Стол Птица Клупата Притиснете Клупата Мултифункционален Погоден

DEN 588.00

Од стока
Во продавницата

[Прилагодливи гира клупата е погодна за целото тело вежба] Тој е дизајниран со 7 прилагодливи backrest агли за целото тело вежба.Вие само треба да се повлече на брз гром да се прилагоди на позицијата и да се прилагоди на позицијата која ти одговара.На прилагодливи губење на клупата е совршен за градите, рамената, грбот, стомакот, итн. [Висок квалитет на тежина табела] Тоа се прави на комерцијални-дебел челик и претрпе илјадници тежина тестови за да се осигура дека секоја вежба е безбедно.Ние се третираат вашите безбедност, како најважно, може да бидат сигурни за вежбање на вашето тело на нашиот кревање платформа. [Нека ви вежба удобно] Оваа вежба фитнес клупата е опремен со висока густина пена подлога за да се зголеми комфорот и поддршка.На мека кожа-исполнет густа пена подлога има добра еластичност и го прави вежба поудобно. [Абразија-отпорни и пот-отпорни кожа]Навремено бесплатни и лесно да се чисти после честата употреба.Не се лизга кожа, мазни линии, поудобно.Прецизни stitched рабовите заштита на перница од оштетување. -7 нивоа на backrest прилагодување; 5 нивоа на кука нога пена прилагодливи.Со drawstring-Триаголен цевка заградата.Подебели челични цевки, посилни товарот-Виткање дизајн за лесно складирање.Да зачувате простор-Гира клупата / supine одбор / свештеник клупата / Римската столица функција четири во еден, ефективни и мулти-насочен фитнес-На дното цевка е задебелена и се проширува за да се подобри стабилноста и да обезбедат безбедно движење без вртење over Specifications Product име : Мултифункционален гира bench Gear прилагодување : 7-брзина на вредноста на backrest Product боја : black Exercise делови : мускулите во различни делови на body Product материјал : густа пена висок квалитет на челик leather Applicable луѓе : мажи и жени, млади и стари, фитнес мажите и women Size : 42*130*102cm Quality гаранција и сервис : Непознат штетата може да се случи на стоката во текот на транспортот.Ако имате било какви прашања по приемот на стоката, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.И да се обезбеди најдобар квалитет на услуга по продажбата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне