.

.

TAMOC 4 Парчиња Инспиративни Цитати Туш Завеса Поставени со Не се Лизга Килим, Тоалет Капак Капак и Бања Мат, Гроздобер Селски Туш Завеса со 12 Куки, Водоотпорен Дрвени ?

TAMOC 4 Парчиња Инспиративни Цитати Туш Завеса Поставени со Не се Лизга Килим, Тоалет Капак Капак и Бања Мат,

DEN 828.24

Од стока
Во продавницата

100% Полиестер.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Оваа смешна инспиративни цитати туш завеса е направена на нашите внимателно избрани полиестер, која е мека, трајни и водоотпорен.Оваа бања килим е направен од дебел и висок квалитет на фланелен боксери, која е мека на допир, удобно и доста текстура со одлични се лизга отпор.ПЕРСОНАЛНИТЕ ДИЗАЈН : Ова гроздобер селски туш завеса поставите усвојување на напредни HD технологија на печатење, кој го направи шема јасно и живописно, вистина и не е лесно да падне и да исчезнат.Бројни постер мотивациони цитати секогаш може да ве потсетам да се движи кон вашата цел не е далеку.Необичниот рустикален стил на дизајн, исто така може да ви донесе шик чувство.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : Овој водоотпорен дрвени туш завеса се мери 69" W x 70" H; тоалет капак на корица : 14.6" W x 16.5" L; U форма килим : 15.7" W x 17.7" L; Бања Мат : 15.7" W x 23.6" Л. Оваа големина е погоден за повеќето домашни бањи, ве Молиме потврдете дали големината е погодна за вас.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & се ГРИЖИ : Со нашите 12 здрав слободни куки, можете лесно да го инсталирате овој farmhouse туш завеса да ги красат секаде каде што сакате да ги красат.Овој водоотпорен материјал туш завесата може да се мијат со рака или со машина во ладна вода.Ве молиме не кајгана нив, тоа може да се задржи добро изгледа, бидејќи на своите намалување отпор.ПОВЕЌЕ СРЕДИНИ : Ова инспиративни туш завеса поставите лесно може да се инсталира во вашиот дом, стан, хотел, соба, club и на други места во потреба.Оваа инспиративни туш завеса, исто така може да се користи за да ги красат вашата бања, спална соба ѕид и на други места што сакате да го прават тоа прилично.Сопственик тоа може да се направи вашиот среќен семејство се чувствуваат различни.Боја : Кафена | Големина : Медиум.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне