.

.

SUNSHINEMALL Гумени Базен Плови, Мулти-Цел Базен Hammock (Седло, Дневна Стол, Hammock, Drifter) Базен Стол, Преносни Вода Hammock (Сино-68x32x8inch)

SUNSHINEMALL Гумени Базен Плови, Мулти-Цел Базен Hammock (Седло, Дневна Стол, Hammock, Drifter) Базен Стол,

DEN 719.76

Од стока
Во продавницата

ПВЦ.Направени во Кина. ✌ НАЈЛЕСЕН БАЗЕН ПЛОВИ да СЕ ВКЛУЧИ ИЛИ ИСКЛУЧИ Седиште почива во водабез скокање без скали без flopping. ????Производот е достапен во поголеми димензии и може да поддржува тежината на еден возрасен и едно дете, до 400 фунти. ✌ ВОДА HAMMOCK Одлично во базен плови во охридското плови океанот плови Најдобро за луѓето 0.5' 6' високи. ????SUNSHINEMAILL БАЗЕН ПЛОВИ Одлична за деца и ВОЗРАСНИ. ✌ SUNSHUINEMAILL е голема фабрика специјализирана во областа на дизајн и производство на постоечкиот кревети. ????СУПЕРИОРЕН BOUYANCY : Подебел материјал од повеќето други базен лебди; Удобно да се одлага во вода и контури удобно саканиот лебди позиција. ✌ SUNSHINEMALL ДИЗАЈН Компактен и брз да се надува Совршен за ден на базен или една недела далеку на одмор.Боја : сина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне