.

.

Што НАВИВААТ MODA Вино Чилер - Премија Iceless Вино Кулер, Чува Сите 750ml Шишиња Ладно, За неколку Часа, Домот Изолирани Шампањ Кофа & Wine Шише Кулер Мраз Кофа, Црвена

Што НАВИВААТ MODA Вино Чилер - Премија Iceless Вино Кулер, Чува Сите 750ml Шишиња Ладно, За неколку Часа, Домот

DEN 958.80

Од стока
Во продавницата

Модерни и елегантни вино кулер кофа : Оваа активно дизајниран од не ' рѓосувачки челик вино кофа чилер ќе го задржи вашиот омилен шише на идеална температура за пиење не; Не мраз е потребно, изолирани двојно ѕидови дизајн на води кондензација исклучите вашиот tabletop за кавга слободен забавна; Импресионира вашите гости во вашиот следен собир, вечера функција или партија.Функционална Совршен за црвено или бело вино, десерт вина и кампањи.Ова е, исто така, стилски складирање сад за организирање на кујнски прибор.Исто така прекрасен подарок објект за housewarming партија или на свадбена прослава.Елегантно уживајте : Нема капки на Вашата Маса - Двојно ѕидови изолација чува вино во совршена температура, која исто така го спречува кондензација на надворешната површина и го задржува вашата површини сува, уживајте во вашиот вино лесно и едноставно.Совршен Подарок за Вино Љубител : Дали ќе се приклучи на пријатели во ресторан или едноставно имаат убава тивка вечера дома, ова вино мраз кофа е луксузен и уште во минималистички дизајн.Тоа чува вино во право температура .Ќе се направи вино додаток и подарок.Загарантирана да ги импресионира : Во НАВИВААТ MODA ние сме посветени на обезбедување на високо квалитетно вино и бар производи и задоволството на клиентите е во сржта на она што ние го правиме, Од дното на нашата стакло, се надеваме дека ќе уживате да се биде дел од НАВИВААТ MODA семејство!. 1. Стави разладени шише вино или пијалоци во мраз кофа. 2. Двојно-layer дизајн на мраз кофа обезбедува повеќе застрашувачки ефект.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне