.

.

ROOR Внатрешни работи, Автомобил Светла, СТАН управувач и Далечинскиот Управувач, 48 Led диоди Автомобил Лента Светлина Комплет со Два-Линија Водоотпорен Дизајн, DIY Реж?

ROOR Внатрешни работи, Автомобил Светла, СТАН управувач и Далечинскиот Управувач, 48 Led диоди Автомобил Лента

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

【Smart App Контрола】-Можете да управувате со светлата' боја, светлина, и динамична музика режим.Со повеќе удобен контрола, ќе можете да уживате удобно и живописни возачко искуство. 【Динамична Музика Режим】 : високо чувствителен микрофонот вградени во дресот на светлата им помогне да ги синхронизирате без проблеми со било кој тип на музика.Liven до вашиот патот патувања, викенд се-aways, или навечер се менуваат со бои, кои танц vibrantly на вашите омилени песни. 【Милиони Бои】 : Изберете од над 16 милиони достапни бои или изберете светлосни ефекти на вашите потреби во DIY режим преку СТАН.Со повеќе креативна слобода, можете лесно да се направи вашиот автомобил се издвојува во уникатен стил. 【2-Линија Дизајн】 : 2 умно дизајнирани линии се поврзете 4-лента, светлата, обезбедување на целото возило е светат во различни бои.Прикачување на светлата лесно да било автомобил модел без да се грижиш за изложени жици или неуреден изглед. 【Едноставна Инсталација】 : Прикачување на внатрешни светла на вашето возило со силно лепило и поддршка клипови по обезбедување на површина е сува и чиста.Потоа, вие ќе бидете подготвени да си одат!Полесно инсталација значи осветлувајќи го вашиот автомобил, ЏИП, или камион брзо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне