.

.

Peygran Плочка Израмнување Систем Супер КОМПЛЕТ 1/8 (3ММ) Вклучува Клешти/Алатка, 400 Клипови, 200 Оптоварување и Корисна, Трајни Кофа. Lippage Слободни и Совршен Плочка Инстала

Peygran Плочка Израмнување Систем Супер КОМПЛЕТ 1/8 (3ММ) Вклучува Клешти/Алатка, 400 Клипови, 200 Оптоварување

DEN 3718.80

Од стока
Во продавницата

Светот повеќето иновативни и комплетни, брзи и 100% ефикасни алатка дозволувајќи им да се добие совршен, lippage-слободен заврши.Заштедува плочка инсталација време со помалку напор и неверојатни резултати - совршено рамна површина : кат, ѕид или плафон.Системот обезбедува рамност помеѓу плочки избегнување на движењата во текот на поставување на малтер.Супериорен квалитет на производот направени во Шпанија - Одлично за Професионалци и DIYs.Со Peygran Израмнување Систем плочка инсталација секогаш е полесно, повеќе точни и прецизни, фрустрација-бесплатно и со извонредни резултати.Peygran Плочка Израмнување Систем СУПЕР Комплет се состои од : - 400 Клипови/Изолација, - 200 Оптоварување, - Прилагодлив Клешти/Алатка.и тешки кофа.На клиповите (бели парчиња) треба да се изгради во изолација овозможувајќи за 1/8" (3мм) инјекциска смеса линии.Оптоварување се обновливи и тие имаат круг рабовите за да не се оштети плочки.Специјален дизајн на видел во облик на заби прави корекција лесно.Главна карактеристика на клешти/алатка е неговата скала бар за плочка дебелина (патентиран систем).На скала бар овозможува да се прилагоди на алатка за соодветна притисок лесно, брзо и ефикасно.Супериорен квалитет, Европската производ за lippage слободни плочка и камен инсталација за Професионалци и DIYs.Peygran Израмнување Систем е иновативни, брзи и 100% ефикасни алатка дозволувајќи им да се добие совршен, lippage-слободен заврши.Peygran израмнување клип и оптоварување на системот осигурува рамност помеѓу плочки избегнување на движењата во текот на поставување на малтер.Овој систем им помага да се намали плочка на инсталацијата, го минимизира напор и ги зголемува монтери продуктивноста овозможувајќи да се постигне совршен стан, lippage слободни заврши.Peygran Израмнување Систем - "Квалитет Бара Иновации".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне