.

.

RT Занаети Прецизност Шрафцигер Поставите 117in 1 Мини случај, Компјутер Поправка Професионална Алатка за Полнење, Магнетни подлога, вртежен момент & Cordless за Електрони

RT Занаети Прецизност Шрафцигер Поставите 117in 1 Мини случај, Компјутер Поправка Професионална Алатка за Полнење,

DEN 498.48

Од стока
Во продавницата

117 во 1 ШРАФЦИГЕР SET - Овој мал шрафцигер за полнење ви обезбедува широк спектар на битови & поправка алатки кои можат да се работи на речиси секој вид на завртка и да се состави или расклопуваат вашата сите апарати и дете играчки во куќата или на работа.Алатка во собата, ги вклучува сите дека ќе ви треба за одредување на електрониката , како што се Филипс, pentalobe, torx, хексадецимален, дупчиња, триаголник, квадрат и други големини, кои ќе ви помогнат да се заврши голем број на проекти на кои лесно носи животот saver алатка во собата.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН TOOLS - собирање на ексклузивни битови и другите членови на овој сет алатки, како што се Магнетна Подлога, мали се справи со соодветна контрола, флексибилни вратило, magnetizer, demagnetizer, вшмукување чаша, sim картичката puller pin, пластични pry алатки и пинцети може да направи вашата сите поправка работни места направено како професионалци.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Ако се грижиш за употреба на овие битови.Нема потреба да се грижите "НИЕ ли".Целосно изготвен информативен водич ќе биде спроведен со вашиот пакет.Можете да ги добиете сите информации за специфичен вид и името на алатки.Визуелизација е додадена на одредена форма на делови од овој магичен рака алатка кутија која може да заштедите време и пари.Прекрасен за поправка во најголем број на паметни телефони, играчки, конзола за игри, лаптопи, компјутери, очила, види, електронски дигитални производи и сите други уреди.СЕРТИФИЦИРАН МАТЕРИЈАЛ - По големи напори на експерти и толку многу практични испитувања на ергономски дизајниран шрафцигер се справи со е направена за вас со моќна сила и погоден големина.Отпорност на хром vanadium челик, квалификувани пластика и гума се користи за производство на оваа неверојатна корисна алатки за полнење да се грижи за вашите раце и gadgets,.Доволно силна за да ја отворите и тесни на завртката на одредени вртежен момент, како што ви е потребно.ПРАКТИЧНО ПАКУВАЊЕ И ГАРАНЦИЈА - Вашиот производ ќе бидат спакувани во транспарентен капак пластична кутија и завиткани во меур пакети.Сите делови од комплетот ќе бидат организирани според нивната форма и напишете во полето.Ова може да биде навистина добар подарок за обидчив лице. 30 дена гаранција за враќање на парите и 6 месеци гаранција за вас. "Ние не прават клиентите среќни што ги направи среќни клиент".Во случај ќе имате било какви прашања и сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да очекувате одговори со во 24 часот.RT Занаети Прецизност Шрафцигер Сет : Магнетни Подлога, Мини професионална поправка алатка за полнење за сите видови на електрични и електронски уреди како прекинувачи, светла, крушка носители, светилки, часовници, мобилни телефони, око, очила, компјутери, лаптопи, Тв, ACs, Фанови, Фрижидери, Автомобили, Осигурувачи, Remotes итн. 1. 98pcs Завртка Multibit : Филипс : PH0000,PH0000, PH000,PH000, PH00, PH00, PH0, PH0, PH1, PH1, PH2, PH2 и PH2 Straight : 1.0, 1.0, 1.3, 1.3, 1.5, 1.5,2.0, 2.0, 2.5, 2.5,3.0, 3.5, 4.0 У облик : 2.3, 2.6, 8 Torx : T1, T2, T3, T4, T5, T6, T7, T8, T9, T10,T15, T20 Square Битови : SQ0, SQ1, SQ2 SIM,СРЕДИНАТА на Torx Безбедност : T6 H, T7 H, T8 H, T9 H, T10 H, T15 H, T20 H, T25 HFive Ѕвезда : 0.8, 0.8, 1.2, 1.2, 1.5, 2.0 Pozidriv : PZ000,PZ00, PZ0, PZ1,PZ2 Type Y : 0.6,Y 0.6,Y1.5, Y1.5, Y2.0, Y2.3, Y3.0 Хексагонални : H0.7, H0.9, H1.0, H1.3, H1.5, Х2.0, Х2.5,H3.0, H3.5, H4.0, H4.5, H5.0, H6.0 Triangle : 2.0, 2.3, 2.7, 3.0 Игра Малку Шрафцигер : 3.8, 4.5 Мини Приклучоци : М2.5, М3.0, М3.5, M4.0, M4.5,M5.0, M5.52. Вашиот Пакет Вклучува : Упатството 98 x Шрафцигер Bit4 x Тенка Пластична Triangular4 x Густа Пластика Triangular1 x Magnetizer/Demagnetizer1 x Вшмукување Чаша 1 x Tweezers1 x Пластични Handle1 x Продолжување Rod3 x Пластични Pry Tools1x SIM КАРТИЧКА Фах Ejector Pin1 1x Универзална Род Забелешка : За игра машини : T6 H, 3.8, 4.5,PH2.0, Y2.0,Y1.5,T8 H,T10 HFor Телефони PH000, SL2.0,P2 8/X : PH3.0, SL2.0, P2, Y0.6, СРЕДИНАТА За Android : PH3.0,SL2.0, P2, Y0.6, T2, T5, T6 3. услуги : пари назад политика и ние ќе одговориме на вашите прашања во 24hrs.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне