.

.

Најлон Чиста Бедрото Високо Со Чипка Врвот

Најлон Чиста Бедрото Високо Со Чипка Врвот

DEN 214.80

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Spandex.Увезени.Најлон чиста бедрото издигнувања со чипка врвот.Се пистата-достоен нозе, со Нога Авенија женска трикотаж.Секогаш на-тренд со супериорен квалитет и современиот дизајн, нашата колекција на секси pantyhose и бедрото-високи чорапи направи да се чувствувате женски, модерен и неодолива.Уникатни материјали и иновативни детали се комбинираат за да се создаде трикотаж собирање тоа секогаш со стил.Изберете од стотици уникатни стилови на за трикотаж жените и плус големина трикотаж да се создаде изглед, тоа е сите на свој.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне