.

.

Станот Губење на Клупата, Гира Тренингот Вежби Клупата Дигање Фитнес Рамен Столче Опрема Тешки Структура за Дома Салата Тежина Обука 661lbs Капацитет

Станот Губење на Клупата, Гира Тренингот Вежби Клупата Дигање Фитнес Рамен Столче Опрема Тешки Структура за

DEN 1980.00

Од стока
Во продавницата

【Премиум Квалитет】На heavyduty челична цевка рамка обезбедува стабилна поддршка за workbench, додека highdensity пена и заградени тапацир обезбедуваат максимална удобност, Т-обликувани нозе со 4 анти-лизга гумени капи за сигурен стабилност. 【Лесно да се Инсталира】Сите додатоци се вклучени.Лесно да се постави само следете ги инструкциите, ќе може да се добие сè во 20 минути.Производ Големина : Прибл.33cm/13in,47cm/18.5 во,114cm/44.9 во, Компактен дизајн клупата се вклопува во вашиот дом, без преземањето премногу простор. 【Голем Капацитет】Heavyduty структура, workbench има трајни структура со максимална loadbearing капацитет на 300kg/661lbs.Со извршување на различни вежби со мултифункционални столче, може да се изгради поубава фигура. 【Целото Тело Тренингот】Оваа рамни мултифункционален вежба столче е highperformance опрема за вежбање, ви овозможува да се изврши fullbody вежби за зацврстување на телото што сакате. 【Простор за Заштеда на енергија】На столче е дизајнирано за да се зачува простор.Нејзините heavyduty челична рамка е многу издржливи, максимизирање на вашиот мобилност.Комбинираат за вистински дизајн и перформанси за да се направи секоја вежба поефикасно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне