.

.

QIANHUA Саќе Мраз бикарбоната 15 Коцки Силикони Јагода Мики Форма Ice Cube Создателот Садови Со Капаци За Партија Пијат Виски,розова Мики маус

QIANHUA Саќе Мраз бикарбоната 15 Коцки Силикони Јагода Мики Форма Ice Cube Создателот Садови Со Капаци За Партија

DEN 165.60

Од стока
Во продавницата

Повеќе Од Мраз Мувла - Ова не е само jello ice cube создателот, тоа, исто така, за jello, чоколадо или дури и сапун мувла.Голема Ice Cube Мувла : Не се топи толку брзо, одлична за виски, бурбон, сокови, коктели и други пијалоци.Одлична партија додаток за забава : Идеален за партиите, храна за бебиња, барови, ресторани, лето, одмор настани и Божиќни подароци.Долготрајни коцки мраз за виски, саем, коктел, iced кафе, iced чај, овошен сок, удар, сода и вода.Новина голем плоштад мувла форма може да се користи за замрзнување супа основи, чоколади, ледено кафе, и сокови за popsicles.Сладолед Кади.Големина : пинк Мики маус.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне