.

.

VEVOR Водни Плевел Машина, 30 Сечење Патот Вода Трева Машина, од не ' Рѓосувачки Челични Ножеви Езеро Плевел Машина, Плевел Гребло со 33 ft. Јаже, Ножот, се Покрива, и Алумин

VEVOR Водни Плевел Машина, 30 Сечење Патот Вода Трева Машина, од не ' Рѓосувачки Челични Ножеви Езеро Плевел

DEN 712.80

Од стока
Во продавницата

Ефикасни резултати : Нашите V облик на водни плевел машина има широк сечење swath до 30 дена".Тоа е смислено дизајниран со остри ножеви за лесно и брзо парче преку вода трева.Широк Опсег : Со екстра 33 ft.јаже и светлина-тежина 5 кг дизајн, овој плевел гребло може да биде фрлена далеку од брегот и брзо да се движат наоколу.Некои тврдоглав вкоренети плевел може да се намали лесно, едноставно, со примена на неколку хард грчи на јаже додека одвиткување низа назад. 3 Чекори за Употреба : целиот процес на нашето езеро плевел машина трае само три чекори, исто толку лесно како пита.Можете да прво фрли надвор, а потоа нека го потоне и на крај ролна назад.Надградба Материјал : Тоа вработува квалитетни материјали како нерѓосувачки челични ножеви и алуминиумски легури се справи против сите временски услови.Езерцето гребло доаѓа со капаци за ножеви и рачка за дополнителна безбедност и складирање usages.Повеќе Апликации : Нашата езерцето гребло е голем уредување решение.Тоа може да се широко се користат во езера, бари, доковите, и плажи, и можете да уживате во вашите ден играње во вода области.Водни Плевел Cutter Our вода трева машина е лесен за користење со само три чекори (Фрли тоа далеку, потоне тоа, и ролна назад).На плевел гребло со остри ножеви може да се широко се применува за да се намали длабоко вкоренета плевели во езера, бари, клупа, и плажа области.клучни Features30" Сечење Path Our водни плевел машина има голем дострел сечење пат од 30", и тоа може да се high-ефикасно стриже вашиот несакани плевел расте во огромни делови од крајбрежје.Остри Blade Our вода трева машина со остар V облик на ножеви може непречено парче преку широк спектар на плевелите.И вас ќе се очекува чисти и разубават езеро во кратко време.User-friendly This езеро плевел машина карактеристики на 33 ft.јаже и 5 кг тежина да ви помогне да се фрли далеку до 33 ft.од почетна позиција и да го достигне длабоко вкоренета плевел база.Лесно да се Use This плевел гребло трае само три чекори за да ја користите : Прво, го фрли надвор; второ, потоне тоа; последен, се повлече назад.Може да се добијат да знаете како да го користите овој гребло жилет прилично брзо.Премиум Quality The V облик на главата дел е направен од крути нерѓосувачки челик, и дршката е алуминиум.Разноврсна Application The езеро гребло може да се применува за чистење на плевелите во плажи, езера и бари, така што ќе може да оди пловењето, пливање, и други водни активности кавга-слободно.Specifications Model : СС-YJHCCP-0031 Material : Нерѓосувачки Челик, Алуминиум Alloy Cutting Ширина : 30"/75 cm Blade Должина : 20"/50 cm Handle Должина : 63"/160 cm Rope Должина : 33 ft./10 m Product Тежина : 5 кг/2.3 kg Package Content1 x Водни Плевел Cutter1 x Rope1 x Сечилото Cover1 x Справи со Sleeve1 x Прирачник.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне