.

.

Klipsch Синергија Црниот F-200 2.1 Систем За Домашно Кино

Klipsch Синергија Црниот F-200 2.1 Систем За Домашно Кино

DEN 18215.52

Од стока
Во продавницата

Систем вклучува : (2) F-200 Floorstanding Јазик и (1) Под-100 subwoofer.Високо ефикасен дизајн произведува повеќе излез со користење на помалку енергија.Точни, не-fatiguing звук дава време на слушање задоволство.Игра погласни со помалку нарушување од конкуренцијата.Елегантни, високо-квалитетни кабинет изгледа како добра, како тоа звучи.Subwoofer карактеристики на откачи бакар пред отпуштање Cerametallic woofer и сите-дигитален засилувач за висока ефикасност и точно-на-извор на звук точност.Алуминиум Дијафрагмата Компресија Возач : произведува кристално јасни високи фреквенции Линеарна патување суспензија : минимизира искривувањето.IMG Woofers : да се Создаде тесни музички бас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне