.

.

Pristain Platinum Силикони Храна-одделение се Готви n Служи Расклопна Контејнери (Орхидеи Пинк), Пластика-бесплатно, Печка-готви, Замрзнување, Фрижидер, Микробранова, машин?

Pristain Platinum Силикони Храна-одделение се Готви n Служи Расклопна Контејнери (Орхидеи Пинк), Пластика-бесплатно,

DEN 575.76

Од стока
Во продавницата

Платина-излечи храна одделение силиконски е премија и далеку подобри материјал во споредба со само пероксид-излечи храна одделение силиконски.Оваа силикони е 100% се бесплатно на било спојници што ги прави 100% безбедни за бебиња, деца и возрасни.Тие се ексклузивна избор за луѓе на нивниот пат кон здрав начин на живот!.Пластика-бесплатно, BPA-free, Латекс-бесплатно, ПВЦ-бесплатно, Еко-пријателски, Не-токсични Платина-одделение Силиконски Контејнери.Далеку подобри упорност и цврстина на изградба во однос на другите достапни силикони контејнери.Добиете вашата храна подготвена во минути од замрзнувачот да микробранова печка!Најдобро за Ручек, Салата, Складирање, Кампување, Патување.Се користи за скоро се и сешто во кујната и надвор од него!.Го прилагодите вашиот сопствен сет со 2 бои и 4 големини на располагање - 800 ml (27 Floz), 1000 ml (34 Floz), 1200 ml (40 Floz) и 1500 ml (50 Floz).Големина : 1200 ml.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне