.

.

11 Articulating Триење Магија Рака Супер Менгеме Планината паметен Телефон Клип Акција Камера Адаптер за Полнење за dslr фото Камера/Mirrorless/LCD Монитор Vlog Монтирам /LED Светло в

11 Articulating Триење Магија Рака Супер Менгеме Планината паметен Телефон Клип Акција Камера Адаптер за Полнење

DEN 2164.80

Од стока
Во продавницата

【Пакетот Вклучува】11 Инчен магија рака x 1, супер менгеме x 1, паметен телефон клип х 1, акција камера адаптер x 1. 【11" Магија Рака】 Двете крајни со 1/4" завртки, articulating триење магија раце е лесно да се инсталира на камерата додатоци.Се задоволат различните фотографија потреби, компатибилен со gopro и повеќето од smartphone, исто така, погодна за камера, LCD монитор, LED светло, микрофон, блиц светлина, итн. 【Супер Менгеме】разноврсна супер камера менгеме, кои може да месеци врз насекаде како камери, светла, чадори, куки, полици, плоча стакло, крстот барови, дури и други фотографија додатоци, Стегање опсег : 15mm-55мм Цевка/ 5-55мм авион. 【360° на Ротација】Двојно 360 степени Топката Главата Articulating дизајн прилагодува било агли врз основа на вашите потреби, лесно да се прилагоди но исто така и стабилна. 【Материјал】голем супер менгеме магија рака мобилен телефон клип комплет се состои од анти- 'рѓа не' рѓосувачки челик и елоксирани алуминиумски легури.Детали на Полнење : Супер Менгеме : 【Повеќе Функции】 разноврсна супер камера менгеме, кои може да месеци врз насекаде како камери, светла, чадори, куки, полици, плоча стакло, крстот барови, дури и други фото додатоци【СТАНДАРД ПЛАНИНАТА】 Доаѓа со 1/4"-20 и 3/8"-16 тема【Компатибилен со 15mm-55мм Прачки】 прилагодливи ширина би можеле да бидат построги со заклучување лост, компатибилен со 15mm-57mm прачки【Материјал】 супер менгеме е направен од анти- 'рѓа не' рѓосувачки челик и елоксирани алуминиумски легури.【Тежина : 0.12 kg/0.26 фунти】【Max Капацитет : 2 килограми/4.41 фунти】【Max Пол Дијаметар : 57mm/2.25 инчи】11 инчен Магија Рака【Материјал】 Алуминиум Легура【Користење должина】 11inches / 28 см【Задржете Висина】 6.46 инчи /16.4 cm【Тежина】 0.24 kg / 0.53 фунти【Max.Капацитет】 8 kg / 17.64 pounds Come со Акција Камера адаптер, супер широк паметен телефон клип, компатибилен со gopro или gopro-акција камера и повеќето на паметен телефон .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне