.

.

Sibata 2040A-2 2mL Волуметриски Pipets, Класа А, Обновливи Стакло, Колор-Кодирани Портокал, да се Достави Пакет на 12

Sibata 2040A-2 2mL Волуметриски Pipets, Класа А, Обновливи Стакло, Колор-Кодирани Портокал, да се Достави Пакет

DEN 692.88

Од стока
Во продавницата

Пакет Димензии : 1.9 cms (L) x 7.7 cms (W) x 36.9 cms (H).Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.SIBATA 2040 A-Серија Волуметриски Pipets исполнат ASTM E-969 Класа A Спецификации & USP Стандарди за Волуметриски Стакло.Овие pipets имаат остри и постојан дипломирањето линии и се калибрира да се испорача.Функцијата постојан килибар ознаки и боја-кодирање кои се емајлирани врз стакло.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне