.

.

Vee Навистина Научни (2040A-5) Класа Волуметриски Pipets, ТД, 5 ml, Бела Бенд, 0.01 ml Толеранција (Пакување од 12)

Vee Навистина Научни (2040A-5) Класа Волуметриски Pipets, ТД, 5 ml, Бела Бенд, 0.01 ml Толеранција (Пакување

DEN 2277.60

Од стока
Во продавницата

Боја Код Бела.Пакетот должина е 2.6 сантиметри.Пакетот должина е 2.6 сантиметри.Пакетот ширина е 9.4 сантиметри.Колор-кодирани pipets функција еден постојан дипломирањето, калено совети и се калибрира "Да ја Испорача." Ги исполнува ASTM E969 за Класа На толеранција ограничувања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне