.

.

Вилици, Flex Менгеме Планината со Прилагодливи Gooseneck 19-Дел за GoPro Херој 10/Херој 9/Херој 8/Херој 7/Херој 6/Херој 5 /Fusion/Херој 5 Сесија/Херој 4 Xiaomi Yi AKASO EK7000 iPhone 12 ПРО 11 MAX

Вилици, Flex Менгеме Планината со Прилагодливи Gooseneck 19-Дел за GoPro Херој 10/Херој 9/Херој 8/Херој 7/Херој

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

Компатибилен со Gopro Херој 10, Gopro Херој 9, Gopro Hero8, Gopro Hero7, Gopro Hero6, Gopro Hero5, и повеќето акција камери.Прилагодливи Gooseneck : Прилагодлив gooseneck лесно да ја прилагодите вашата камера агол, да ви помогне да се подобри фотографии и видеа.Издржливи Материјали : Направен од висок квалитет на специјални материјали, обезбеди подолг животен век.Лесно да се инсталира/remove : лесно да се инсталира било каде, како бироа/дрво столбови/спортска опрема, итн.Со цел за да земе поголем квалитет на фотографиите и видеата, се препорачува да се инсталира на флексибилни вилици на стабилна не-движење на објектот.Она што Ќе Добиете : 1x Flex Менгеме Планината,1x Прилагодливи Goose Планината, 1x Брзо Ослободување Тока, 1x Завртка и 12 месеци Гаранција.Супер лесни квалитет пластика материјал.Вилиците и gooseneck може да се користат заедно или одделно.Лесно да се инсталира.Сите Go Pro Херој Камери.Iphone.Xiaomi Yi/ Yi 4k.SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ6000 и други акција камери. 1x Flex Менгеме Планината. 1x Прилагодливи Goose Планината. 1x Брзо Ослободување Тока. 1x Завртка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне