.

.

Мраз бикарбоната,Силикони Ice Cube Калап за Замрзнувач (Сет од 4) - Сфера Мраз Топка Производител со Капак, Голем Плоштад, Мала Коцка,Хексагонална Форми Мраз Производите

Мраз бикарбоната,Силикони Ice Cube Калап за Замрзнувач (Сет од 4) - Сфера Мраз Топка Производител со Капак,

DEN 407.52

Од стока
Во продавницата

【Безбедна Храна Одделение Силиконски Мраз бикарбоната】 : Направен од 100% на храна-одделение, BPA Free, трајни силикони, овие сет на калапи се машина за миење садови, рерна, фрижидер, замрзнувач и микробранова безбедно. 【Флексибилен И Лесен за Ослободување】 : Не трошете секое време добивање на мраз во пијалок со овие лесно да се ослободи, флексибилни ice cube калапи.Тие се многу флексибилни, така што може да се наведнуваат и пресврт нив, без да се грижиш за кршење. 【Мулти-Цел】 : Температура отпор рок - 104℉ да 446℉, може да се направи коктели, сокови за растворање, ликер, whiskeys, мраз чај, iced кафе пијалаци, сокови, и одлична за правење на popsicles, замрзнување сосови, храна за бебиња, и другите што ви се допаѓа. 【Пакет Вклучува】 : Овој пакет вклучува 6 x Голем Плоштад Калапи, 6 x Сферични Топката Калапи , 160 x Мала Коцка Калапи и 37 x Мали Хексагонална Шема Калапи. 【100% Задоволни Услуга】 : Ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме слободно да контактирате и со нашите e-mail и ние ќе го реши вашиот проблем во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне