.

.

Т-Заклучување Совршен Ниво Мастер - Professional Anti Lippage Плочка Израмнување Систем - 1500 Плочка Израмнување Клипови (1/32 (1mm))

Т-Заклучување Совршен Ниво Мастер - Professional Anti Lippage Плочка Израмнување Систем - 1500 Плочка Израмнување

DEN 4596.48

Од стока
Во продавницата

⭐1500 клипови 1/32 " - најдобра вредност изведувачи пакет ! !. ⭐Систем го елиминира подни и ѕидни плочки lippage. ⭐Заштедува време, како што не треба да го нивото на вашата плочки на традиционален начин & совршен резултат секое време. ⭐Направени во Европската Унија, со Највисок квалитет и прецизност. ⭐Без дополнителни assebly алатки потребни ! !Extremaly брзо да го инсталирате и да се отстранат !.Големина : 1/32" (1mm).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне