.

.

EaseLife 6FT Заобиколат Двојно Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење,Една Песна,Тешки,Слајд Непречено Тивко,Лесно се Инсталира

EaseLife 6FT Заобиколат Двојно Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење,Една Песна,Тешки,Слајд Непречено Тивко,Лесно

DEN 1526.40

Од стока
Во продавницата

ТЕШКИ Цврст челик,парична казна црна прав обложени површина,анти-корозија обезбедува години на убавина и долговечност.ЛИЗГАЈТЕ КАКО ПУТЕР Топката имајќи ролери слајд мирно и тивко,Тестирани Над 100,000 Ролни.Сите предмети се повеќе прегледани пред да се на пазар.НЕ Е ДОВОЛНО ПРОСТОР?НЕ Е ПРОБЛЕМ! Традиционалната двојна врата се заобиколат комплет секогаш не само заземаат многу простор, но, исто така, повеќе обемни и проблеми за инсталација.Нашата НОВА ИНОВАЦИЈА "ЕДЕН ЖЕЛЕЗНИЧКИ ЗАОБИКОЛАТ" може да биде едноставна инсталација, поефикасно работење, додека заштеда на простор.ШИРОКО се ПРИМЕНУВААТ Нашиот хардвер погодна за двете модерни и рустикален стил,можете да аплицирате за aisle,гаража,кујна,спална соба и така натаму.ПОТСЕТУВА Одговара Вратата Дебелина 1-3/8" ~ 1-3/4"(35mm~45mm),се Вклопуваат до двојно 36" широка врата,Врата Тежина Капацитет 220lbs.Пакетот вклучува : (1)6ft Железнички,(4)Ролки,(5)Железнички Изолација,(2)Вратата Затки,(2)Подот Водич.ВРАТАТА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Највисокото НИВО ПО-ПРОДАЖБА на УСЛУГИ Ease Life се специјализираат во лизгачки вратата и хардвер многу години,ако има нешто ги пропуштиле или скршени,што се pls дозволете ни да знаеме,ние се цел ден на интернет за да го решите вашиот проблем.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне