.

.

Caltric Црна Вози Синџир И Затегнувачки Полнење Компатибилен со Хонда Cbr1000Rr 2004- 530-Синџир

Caltric Црна Вози Синџир И Затегнувачки Полнење Компатибилен со Хонда Cbr1000Rr 2004- 530-Синџир

DEN 1056.00

Од стока
Во продавницата

Caltric Бренд Производ.КАРАКТЕРИСТИКИ : синџирот доаѓа во стандард 120 Links 1. Не О-Прстен Вози Синџир со Master Линк (Затегнувачка Цврстина 6000 фунти) 2. Пред Затегнувачки 16 Заби 3. Задните Затегнувачки 41 Заби.Ова е 530 синџир conversion type за полнење.Компатибилен со Хонда models CBR1000 RR 2004-2016.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне