.

.

Dripsie Потоне Цедилка (2-pack) - Ги-Отпорни и Флексибилни - Универзална Кујнски Мијалник Цедилка - Направени во САД

Dripsie Потоне Цедилка (2-pack) - Ги-Отпорни и Флексибилни - Универзална Кујнски Мијалник Цедилка - Направени

DEN 358.80

Од стока
Во продавницата

ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН : за Разлика од другите потоне strainers, тоа се вклопува удобно во внатрешноста на мијалникот потрошувачка; нема гломазна rim да го блокира протокот на храна и вода.На Dripsie потоне цедилка е дизајниран со функција во предвид и ќе биде вашата одат-да ги отпорни на мозоци цедилка.АНТИ-ГИ ТЕХНОЛОГИЈА : На Dripsie потоне цедилка е патент дизајн карактеристики комбинација на мозоци дупки, од страна на отвори, и шупливи централна матични да се обезбеди одлична ги отпор, дури и кога потоне цедилка кошница е полна.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашиот универзален кујнски мијалник цедилка е флексибилни и издржливи, мешавина од гума и пластични значи подолго користење живот.Тоа ќе не scuff или ' рѓа, како и други нерѓосувачки челик потоне strainers на пазарот.УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН : Одговара на повеќето стандардни кујнски мијалник канализација.На Dripsie кујнски мијалник цедилка е 3.25" широк, за појавување на внатрешниот дијаметар на повеќето стандардни потоне канализација.ИСКРЕН ПРОИЗВОДСТВО : машина за миење Садови безбедно, BPA free, и со гордост се направени во САД.Работливост, сигурен и издржлив.Dripsie е направен во Америка да се постави со тешки употреба, ден по ден.Ние го користиме истиот материјал моторни санки песни се направени од, така што може да се очекува многу години на услугата од вашиот Dripsie Потоне Цедилка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне