.

.

1998 1999 Поларис Голема Шеф 500 6X6 О-Прстен Синџир & Затегнувачки Комплет 64L,70L,88L,116L

1998 1999 Поларис Голема Шеф 500 6X6 О-Прстен Синџир & Затегнувачки Комплет 64L,70L,88L,116L

DEN 3426.48

Од стока
Во продавницата

Затегнувачки Сет вклучува : 11 T, 12 T, 11 T, 22 T, 24 T, 30 T, 30 T, 42 T sprockets и 520-64 L, 520-72 L, 520-88 L, 520-116 L О-Прстен Синџир.Сите Трка-Управувано sprockets ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации и употреба појачани S45 C челик.О-Прстен Синџир помага да се задржи на иглички подмачкано со што се намалува триењето и им помага на синџир трае подолго.Се вклопува во 1998 1999 Поларис Голема Шеф 500 6x6. Сосема Нова Трка-Управувано О Прстен синџир Затегнувачки Комплет.Одговара на следните модели. 1998 -1999 ПОЛАРИС ГОЛЕМА ШЕФ 500 6 X6. Ќе добиете следново : 1 - 11 T Затегнувачки, 1. - 22 T Затегнувачки, 1 - 24 T Затегнувачки, 1 - 11 T Затегнувачки, 1 - 12 T Затегнувачки, 2 - 30 T Затегнувачки, 1 - 42 T Затегнувачки, 1 - 520 X64 О Прстен синџир 1 - 520 X72 О Прстен синџир 1 - 520 X88 О Прстен синџир 1 - 520 X116 О Прстен синџир Трка-Управувано Sprockets се Стврдне Челик.и трае подолго од стандардните Челик Sprockets.Во КОМБИНАЦИЈА со НАШАТА О-ПРСТЕН синџир со затегнувачка цврстина на текот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне