.

.

POZA Гумени Базен Плови Стол - Луксузни Безделник Исполнет со Искра Confetti, 2 Изградена во Купот на Носителите & Рачки, Вода Лебди Столица за на Плажа, Езеро & Базен - 48 x 38 И

POZA Гумени Базен Плови Стол - Луксузни Безделник Исполнет со Искра Confetti, 2 Изградена во Купот на Носителите

DEN 539.76

Од стока
Во продавницата

ВКЛУЧЕНИ СО КУПУВАЊЕ НА CONFETTI БАЗЕН ПЛОВИ СТОЛ - Вклучува 1 POZA Сребро Гумени Базен Стол исполнет со Сребро Confetti, дизајниран со 2 Вградени Во Потпирач за Купот на Носителите & 2 Рачки за Лесно Маневрирање.Користете електрични воздушна пумпа со нашата напредна брз воздушен вентил систем за лесно да се надува или разбивам постоечкиот стол.Постоечкиот базен стол безделник мерки 48" x 38" x 12" инчи и доаѓа со поправка печ.Се препорачува на возраст од 6 години и нагоре.ИДЕАЛЕН ЗА УПОТРЕБА НА СРЕБРОТО БАЗЕН ДНЕВНА ПЛОВИ - Уживајте на вашата забава базен ден, додека лебди со сребро confetti вода базен стол.Совршен додаток за лето базен партии & плажа-тематските оркестарот за затворен & отворено.Користење на базен стол гумени како подвижна безделник за одмор и време во вода, додека ужива кул пијат го користите вграден во купот на сопствениците.Оваа гумени додатоци ќе го направат вашиот базен партија возбудливи & незаборавни.НА НАДУВУВАЊЕ СТОЛ ПЛОВИ ДОАЃА СО УНИКАТЕН ДИЗАЈН ЌЕ ВИ се ЉУБОВТА – НА Светкавиот Сребро Confetti Исполнет Гумени Сребро Базен Стол безделник ќе направи ГОЛЕМА сензација за лето исполнето забава.На лесни гумени базен стол дизајн го прави голема лето додаток за вашиот следен плажа или базен партија.Без разлика дали сте на одмор или во потрага по тен, се постават на плови удобно и студ во вода како што впие до летно сонце.ВИСОК КВАЛИТЕТ на НАДУВУВАЊЕ БАЗЕН SEAT LOUNGE – Сребрена Гумени Confetti Базен Стол е тешки-должност floater направени од врвен квалитет ПВЦ винил материјали.Направена со УВ отпор & абење отпор за заштита на надувување стол од боја исчезнува или пукање.Дизајниран со око-препреки сребро confetti внатрешноста на стол.Употреба на постоечкиот базен стол во различни забава на отворено настани и активности на плажа, базен или езеро.СВЕТКАВИОТ БАЗЕН СТОЛ FLOATIE Е ЗА СЕКОЈ КОЈ САКА ДА САЛОН – во Потрага да ги красат вашата отворен простор за на плажа, инспирирани од партија?Стилски безделник базен стол е еден мора да има прилог на вашиот летен желба листа.Кул стол безделник плови исполнет со сребро confetti прави магично време под сонцето.Совршен летен подарок на базен плови за деца & возрасни во потрага да се направи поздравниот во базен, езеро, река, воден парк, океанот & плажа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне