.

.

Leitz Тешки Спојувач, 80 Лист Капацитет, Ергономски Метално Тело, Вклучува Staples, 55510084 - Сребро.

Leitz Тешки Спојувач, 80 Лист Капацитет, Ергономски Метално Тело, Вклучува Staples, 55510084 - Сребро.

DEN 342.00

Од стока
Во продавницата

Спојувач до 80 листови (80 gsm хартија) за на училиште, postroom и честата употреба (office use, користи боја кодирани главен кертриџ.Staples : Боја кодирани главен касети K6-K12 зацврсти до 80 листови од 80 gsm хартија, главен водич за спојувач ви овозможува лесно да се избере точниот кертриџ за вашиот документ магацинот.Хартија вметнување длабочина 40 mm, главен индикатор за нивото, долга рачка за лесно stapling. 10 години гаранција, без главен метеж, Пролет Натоварени технологија значи лесно кертриџ промена на допир на едно копче.Содржина : Еден Leitz тешки спојувач 5551, вклучува : Четири главен касети, сребро, 55510084, димензии (Ш x В x Д) : 140 x 75 x 300 mm, тежина : 950 g.Големина : 80 Лист.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне