.

.

Haokry Брада Тример,Косата Clippers за мажите,Cordless Брада Тример Чешлање комплет за Коса,Сечење Тело Мустаќи Носот во Увото Лицето Сечење Groomer Тример 4 во 1 Водоотпорен USB По?

Haokry Брада Тример,Косата Clippers за мажите,Cordless Брада Тример Чешлање комплет за Коса,Сечење Тело Мустаќи

DEN 815.76

Од стока
Во продавницата

【4 во 1 Мулти-Функционални Чешлање Комплет】Прецизност бричење систем дизајн вклучувајќи брада/коса/носот тример,телото groomer. 3 коса тример чешли(3/6/9mm) за брада кроење или сечење на косата,стајлинг на вашата брада и тело, коса на било саканиот изглед. 【Се движат и Стои Ножеви Работи Заедно】нерѓосувачки челик се движат и стои ножеви со прецизност јазот, да обезбеди високи перформанси прецизност за да се постигне секој стил и спречуваат иритација на кожата за долготрајна издржливост,а ниско-триење топлина, не произведуваат високи-температура scalded вашата кожа. 【USB Брзо Полнење】До околу 90 минути за бричење време (околу 30 shavers) со само околу 2 часа полнење.Високи перформанси може да се постигне насекаде.Долготрајни литиум батерија е совршен за патување. 【Целото Тело Перат】Целосно да се перат дизајн за лесно чистење.За најдобри резултати,нека се исуши природно и да ја преземе заштитна маска по секоја употреба. 【Она што ќе Добиете за】 Брада тример со нож стража, тело тример на главата,косата ножици, главата, носот ножици, главата,полнач,полнење клупа,3 водич чешли, стил, чешел, четка за чистење,масло за подмачкување на коса салон кејп и инструкции.Ние нудиме пријателска услуга по продажбата.Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ве контактираме за да ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.Мулти-Функција Трупот на авионот, поддршка една машина мулти-цел.Вклучувајќи Коса тример,Веѓата тример , Носот тример, Брада нож.Ниско ниво на бучава висока моќ моторни Поддршка на излезниот напон 110-220 V.Универзален USB полнење дека е дома мора да има.Телото е перат и лесно да се чисти.Литиум-јонска батерија на полнење трае само околу 2 часа за да се постигне околу 90 минути на бричење време (околу 30 shavers).Професионални Коса Clippers со База. 3 коса чешли 3мм 6mm 9mm.Носот Ножици, Главата, Брада Ножици, Главата, Веѓа Нож Главата, Берберот Нож Главата.Мулти-Функција Трупот на авионот, поддршка една машина мулти-цел.Вклучувајќи Коса тример,Веѓата тример , Носот тример, Брада knife Low бучава висока моќ моторни Поддршка на излезниот напон 110-220 VUniversal USB полнење дека е дома мора да have The тело е перат и лесно да се clean Lithium-ion батерија на полнење трае само околу 2 часа за да се постигне околу 90 минути на бричење време (околу 30 shavers).Целосен сет на семејството фризура одговара,за да се исполнат сите што е потребно за успешен фризура дома,за да се постигнат различни фризури и должини.Комплет има фризер, нос коса спроведување, брада нож,веѓа нож,Напредни патентиран мотор,обезбедувајќи голем број на моќ и брзина, без генерирање на дополнителни топлина и бучава.Перат.Тој мора да биде добар избор!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне