.

.

skysen 6.6 FT Двојна Врата Лизгачки Штала Вратата Хардвер Песна Комплет-Тешки-Црна(J Форма)

skysen 6.6 FT Двојна Врата Лизгачки Штала Вратата Хардвер Песна Комплет-Тешки-Црна(J Форма)

DEN 623.76

Од стока
Во продавницата

[ШТАЛА ВРАТАТА ХАРДВЕР КОМПЛЕТ] Состојба : Нова; Материјал : Јаглероден Челик; Површина : Црна Прав Обложени; Вратата тежина капацитет : 120kg; Одговара на врата завртување на ширина : До 19.8"; Вратата Дебелина : 1-3/8" и 1-3/4";. [ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ] 2*3.3 ft песна,5*ѕид spacer; 4*вратата затка; 4*Ролери; 4*Крајот Капа; 2*Кат Водич;1*Чекор по Чекор Упатство. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Пред-drilled дупка spacer е 16",Чекор по Чекор Инструкции.Нашите Инструкции се на листата на секој чекор за инсталација, можете да го направите тоа, чекор по чекор, Тоа е многу лесно, кога ќе инсталирате штала вратата хардвер."Во случај да добие било каков проблем или исчезнати делови за време на инсталацијата ,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.". [ВАЖНО] "САМО ХАРДВЕР КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ, ШТАЛА ВРАТИ НЕ БЕА ВКЛУЧЕНИ.". [ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ НАС] Добие супер квалитет штала вратата хардвер комплет тука ,Сите хардвер биле прегледани во фабриката пред испорака,Помина 100,000 пати отворање и затворање на тест.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне