.

.

Лиан Li LANCOOL II МРЕЖА PEROFRMANCE Црна LAN2MPX Калено Стакло ATX Case -Црна Боја -LANCOOL II МРЕЖА Peformance - LAN2MPX

Лиан Li LANCOOL II МРЕЖА PEROFRMANCE Црна LAN2MPX Калено Стакло ATX Case -Црна Боја -LANCOOL II МРЕЖА Peformance

DEN 4765.44

Од стока
Во продавницата

Mesh предниот панел и решетката долниот лев агол на покровот панел.Саќе пропустливи дизајн и вграден во PWM фанови.Обезбедување бујна струење доставени до вашиот компоненти додека систем работи на врв перформанси.Премиум изглед.Невиден modularity.Шарки флип панели сите околу.Оптимизирано ладење поддршка.Кабел за управување со леснотија.Оптимизиран складирање конфигурација.Стил : Lancool 2 Mesh Перформанси | Шема Име : Случај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне