.

.

Mallofusa 10 КОМПЈУТЕРИ Спорт Кошарка Headband/Sweatband Главата Пот Бенд/Заграда Подарок Партија Активности на Отворено

Mallofusa 10 КОМПЈУТЕРИ Спорт Кошарка Headband/Sweatband Главата Пот Бенд/Заграда Подарок Партија Активности

DEN 302.16

Од стока
Во продавницата

Акрилни влакна. ¡ïSize : 2" x 7", Спорт headband и wristband е лесен Боја : Достапен во розова, виолетова, светло зелена, зелена, темно сина, светло сина, жолта, црвена, портокалова, црна, сива, бела Големина : 7" x 2"(17cm 5cm x) , која одговара на повеќето мажи и жени Карактеристики : * Апсорбира потта ефикасно дури и во топли денови, што помага да се чувствуваат добро кога го прават спортот.Удобен за носење и да биде на издржливост, ќе работи за долгорочни, навистина .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне