.

.

Zando Женска Бански Костуми Perfect Стомак Ќе Се Контролира Пливање Се Облекуваат Едно Парче Костим За Капење, Плус Големина Бански V Деколте, Костими За Капење Пливање С?

Zando Женска Бански Костуми Perfect Стомак Ќе Се Контролира Пливање Се Облекуваат Едно Парче Костим За Капење,

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Едно парче костим за капење е направен од висок квалитет на ткаенина, удобно, дише, лесни, ултра мазна и тенка ткаенина со висока еластичност и кожа-пријателски.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да се одржи редот.Дизајн : Removeable поместена push-up градници, прилагодлив ремени, ретро флорални печатени, стомакот контрола на костими за капење со вграден-во boyshort.Висок waitsed swimdress помага за обликување на вашето тело и да се направи да изгледаат повеќе слабеење, атрактивна и шармантна.Функција : Ретро едно парче swimdress со романтична здолниште е поставен придружник за оние тропски и базен-страна.Сите видови на печатени изгледа одлично за секој тонот на кожата.Супериорен во материјал и квалитет во изработката ја прави кожата кул во топли временски услови.ПОВОД : Женска пливање се облекуваат одговара за повеќето прилики, базен, плажа партија, летен одмор, топла пролет бања и други прилики.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне