.

.

Lamaze Женска Сингл и Мулти Пак Породилно преку Ноќ Старечки Широк Бенд Рамо Ремени Градник

Lamaze Женска Сингл и Мулти Пак Породилно преку Ноќ Старечки Широк Бенд Рамо Ремени Градник

DEN 1036.80

Од стока
Во продавницата

95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само.Многу меки и удобни.Нуди поддршка додека спиеш.Одлична за употреба во текот на ноќта, кога се чести храна се дефинитивно, овие старечки градници се поддржуваат, но со доволно водат да ги направи удобно да спијат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне