.

.

КЕЈТИ LOXTON Биде Среќен 5.6 Унца Соја Восок Расположение Миризлива Свеќа Pomelo & Lychee Цвет

КЕЈТИ LOXTON Биде Среќен 5.6 Унца Соја Восок Расположение Миризлива Свеќа Pomelo & Lychee Цвет

DEN 480.00

Од стока
Во продавницата

Нашите некогаш популарните метален свеќи се прекрасен подароци да се даде со искрена изреки; Оваа блескава мешавина од Pomelo Трим фитил пред осветлување секое време да се осигура восок изгореници рамномерно; Изгореници околу 25-30 часа.Свеќа е направена на највисок квалитет на етерични масла и соја восок за да се обезбеди целосна терапевтски придобивки; Секој мирис е внимателно создадени за да им го подобрат вашето расположение и благосостојба.Презентирани во една прекрасна Кејти Loxton подарок кутија; Бродови во заштитна амбалажа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне