.

.

Сива Пастелни 100 Заградени О7 (5-1/4 x 7-1/4) Коверти за 5 X 7 Покани за Огласите од Плик Галерија

Сива Пастелни 100 Заградени О7 (5-1/4 x 7-1/4) Коверти за 5 X 7 Покани за Огласите од Плик Галерија

DEN 488.88

Од стока
Во продавницата

О7 големина ·Мерка : 5-1/4" x 7-1/4" ·Максимален картичка големина : 5" x 7" (картичка не се вклучени).Додава Убавина и Елеганција на Вашите Покани.Moisten-да-печат затворање - Бои на компјутерите може да се разликуваат.Ласерски & Мастило компатибилен 60lb.Произведено во сад од страна на Пликот Галерија.Пастелни Сива О7 Коверти 5-1/4" x 7-1/4" до 5" x 7" Честитки, Покани, Соопштенија, Тушеви, Communions, Свадби, Christenings, Фотографии, Летоци, Родените, Потврди, Ви Благодариме Картички, Прилози, Подароци Ознаки, Одговор Картички, Мини Картички, Stampin Нагоре, Занаети Ние брод следниот работен ден Сосема нов врвен квалитет Цена, Сервис и Квалитет "не Гледам Понатаму" Ние сме веледрогерија & производителот.Нашите цени се приспособува за да ви даде најдобри цени можно.Ние не жртва квалитет и услуга за цената.Ако некогаш се имате некое прашање, контактирајте со Џеф, сопственикот.Ние сме 3 генерации на семејството во бизнис & сакаме вашиот поволни повратни информации.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне