.

.

GREFIC Чевли Рек Организатор, 22 Монтажни Чевли Stackers, Чевли Простор Saver, Погоден за Големи Чевли, Полипропилен, Цврсти и Издржливи, 5 Жолти 5 Зелена 6 Сина И 6 Розова Боја Mixa

GREFIC Чевли Рек Организатор, 22 Монтажни Чевли Stackers, Чевли Простор Saver, Погоден за Големи Чевли, Полипропилен,

DEN 720.00

Од стока
Во продавницата

【Простор Организирање】Купи уште чевли рек кога тоа е преоптоварен ?Nah.Обидете се ова?Да.GREFIC број на слотови Организатор двојно капацитетот на вашиот чевел кабинет или чевли багажник, заштедат простор и пари.Во исто време, можете лесно може да се извади или спушти на чевли без нарушување на редот на чевли кабинет.Овие чевли слотови може да се направи вашиот чевел кабинет повеќе чисти. 【Неограничен обувка】ширина на чевли слот е 12cm(4.72 во), а на дното е празна, која може да се одржи човек чевли со големина 11.5. Во прилог, бидејќи материјалот овозможува одреден степен на свиткување, на дното простор уште може да се прошири, дури и ако вашиот чевли се поголеми од 11.5. 【Неоштетени при пристигнувањето】материјал на чевли слот е сосема нов Полипропилен со висока јачина на механички својства, висока отпорност на абење, здрав и повеќе отпорни да лази, не се токсични и без мирис.Тоа е термопластични синтетичка смола со одлични перформанси.Покрај тоа, производот може да се расклопуваат во делови и наредени заедно, така што нема потреба да се грижите за штета причинета од страна на транспорт. 【Лесен за употреба】Вметнете 2 поддршка одбори во главниот одбор, и можете да го користите за да ги зачувувате било чевли без прилагодување на висината на чевли слотови според чевли.Само стави станови,сандали или флип-апостолки на дното и оптоварување потпетици или високо-се наоѓа на врвот на врвот.Кога ќе најчесто ги користат чевли на врвот на чевли слотови, може да се направи на долниот крај на чевли неговото лице надвор од чевли кабинет, и кога ќе најчесто ги користат чевли подолу, само се сврти и место. 【Боја се меша и натпревар】Ако не сте задоволни со чиста бои, исто така можете да се меша и натпревар бои слободно да се направи чевли слот повеќе уникатен.Карактеристики : Brand new PP материјал, кој се одвојува, може да се смести во чевли од различни типови и големини, двојно повеќе простор за користење на чевли рек и да ги одржувате уредни и убава, а боите може да се меша и се исти.Други производи : Не монтажни+Евтин материјал=Лесно да бидат оштетени за време на transportation Our производ : Независни дизајн се комбинираат со сосема нов PP материјал, кој се одвојува структура покажува подобра стабилност.Должина * ширина : 4.72*9.84 во(12*25cm)Висина : 2.17 во/4.53 во (5.5 cm/11.5 cm)Тежина : околу 4.2 оз(119 g)/парче Монтажа/демонтажа : Вметнете 2 поддршка одбори во главниот одбор/се повлече на 2 поддршка одбори екстракт од главниот одбор.Чистење : мазната површина не е лесно да се биде загадена.Кога чистење е потребно, едноставно да го избришете ја со влажна крпа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне