.

.

Fulton Булдог 155032 Приколка Џек,x 5.5 5.5 x 22.5 инчи

Fulton Булдог 155032 Приколка Џек,x 5.5 5.5 x 22.5 инчи

DEN 1067.76

Од стока
Во продавницата

Надворешната цевка со дијаметар 2.25 инчи - Внатрешна цевка со дијаметар од 2 инчи. 5,000 lb оценка. 15 инчи на патувањето.Монтажа на хардвер не се вклучени. ####Објектот е отворена кутија, неповреден и во многу добра состојба.Сите додатоци или делови се вклучени во објектот.####
.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне