.

.

uxcell Лаборатории Менгеме 4 Prongs Колба Beaker Менгеме се Отвора за 115mm Дијаметар Бронза на Ѕвонење со Лабораториски Менгеме Носителот

uxcell Лаборатории Менгеме 4 Prongs Колба Beaker Менгеме се Отвора за 115mm Дијаметар Бронза на Ѕвонење со Лабораториски

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

[Материјал] - Јаглероден челик изградба Лаборатории се Стега со Лабораториски Менгеме Држачот. [Заштита] Завиткани вилици може добро заштитете го вашиот стакло од гребење.Слој може да носи 100℃ / 212℉ во кратко време. [Прилагодливи] - 4 вилици лабораторија менгеме, има неправилни форми лесно, Отворање Опсег : 15-115mm. [Лесна Употреба] - Завртка прилагодувања, можете да ги прилагодите на вилицата ширина сакате лесно. [Апликации] - Одлична за одржување на колба, стаклени цевки, burette, одделување на инка и друго стакло во лабораторија, наука училница и дома.Јаглероден челик и Обложени Вилица.Завиткани вилици може добро заштитете го вашиот стакло од гребење.Објектот може да работи на 100℃ / 212℉ во кратко време. 3 вилици / 4 вилици лабораторија менгеме со прилагодливи knob/орев, има неправилни форми лесно.Завртка прилагодувања, можете да стигнете на вилицата ширина сакате лесно.Одлична за одржување на колба, стаклени цевки, burette, одделување на инка и друго стакло во лабораторија, наука училница и дома.Јаглероден челик и Обложени Вилица.Завиткани вилици може добро заштитете го вашиот стакло од гребење.Објектот може да работи на 100℃ / 212℉ во кратко време.3 вилици / 4 вилици лабораторија менгеме со прилагодливи knob/орев, има неправилни форми лесно.Завртка прилагодувања, можете да стигнете на вилицата ширина сакате лесно.Одлична за одржување на колба, стаклени цевки, burette, одделување на инка и друго стакло во лабораторија, наука училница и дома.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне