.

.

BARSKA BI13010 Натоварени Опрема CX-900 Прва Помош Комунални Торбичка, OD Зелена

BARSKA BI13010 Натоварени Опрема CX-900 Прва Помош Комунални Торбичка, OD Зелена

DEN 503.76

Од стока
Во продавницата

Натоварени Опрема CX-900 Прва Помош Комунални Торбичка држи итни медицински потрошен материјал организиран и блиску на дофат на раката.Со користење на стандардни MOLLE webbing прилог систем, на CX-900 Медицински Торбичка може да биде прикачена на елеци и ранци за да се осигура дека прва помош резерви се лесно достапни.На CX-900 Прва Помош Комунални Торбичка е комбинација на трајност со подобрени карактеристики како што компактен двојна патент дизајн и MOLLE Систем компатибилност.На CX-900 гарантира безбеден транспорт на медицински потрошен материјал под најсложените услови со мала тежина ballistics најлон изградба и висок композитни најлон провира.Answer : ___________________________ NOTE : Прва помош, залихи се продава одделно.На CX Серија на тактички додатоци од Натоварени Опрема се дизајнирани да ги задоволат воена/спроведување на стандарди со тешки изградба дека ќе обезбеди години на служба.На CX-900 Прва Помош Комунални Торбичка комбинира оваа трајност со подобрени карактеристики како што компактен двојна патент дизајн и MOLLE Систем компатибилност.На CX-900 гарантира безбеден транспорт на медицински потрошен материјал под најсложените услови со мала тежина ballistics најлон изградба и висок композитни најлон провира.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне